więcej na s. 6. wydania ogólnopolskiego
Pomóż w rozwoju naszego portalu
Reklama
EpiskopatNews/Flickr
Abp Adrian Galbas
Ojciec Święty mianował abp. Adriana Galbasa nowym Arcybiskupem Metropolitą Warszawskim
Bądź na bieżąco!
więcej na s. 6. wydania ogólnopolskiego
Pomóż w rozwoju naszego portalu
BP KEP
Czasem Bóg kojarzy nam się z mieszaniną okrutnej księgowej i surowego policjanta; tymczasem On jest całkiem inny: dostępny, bliski, zawsze gotowy na spotkanie - mówił podczas mszy św. w uroczystość Narodzenia Pańskiego metropolita warszawski abp Adrian Galbas.
Adobe Stock
Około 20 lotów zostało odwołanych w czwartek wieczorem po doniesieniach o pojawieniu się w pobliżu lotniska w Monachium niezidentyfikowanych dronów. Służbom, które rozpoczęły monitorowanie przestrzeni powietrznej oraz terenu lotniska, nie udało się jak dotąd zweryfikować informacji na temat liczby dronów oraz możliwych zagrożeń.
ks. Mirosław Benedyk/Niedziela
Krystyna Borowczyk (1955-2025)
Świdnicka Kuria Biskupia przekazała informację o śmierci Krystyny Borowczyk, wieloletniej współpracowniczki diecezji, związanej z m.in z seminarium, ruchem Comunione e Liberazione czy parafią św. Andrzeja Boboli.
Reklama
Wiara
Wiara
Wiara
Kościół
Wiara
Wiara
Kościół
Wiara
Święta i uroczystości